Кафедра громадського здоров’я
Сухан (Сливка) Вікторія Семенівна
Народилась в м. Ужгород 8.03.1966 року в сім’ї державних службовців.
У 1990 році закінчила медичний факультет Ужгородського державного університету за спеціальністю «Лікувальна справа» і за направленням пройшла інтернатуру з терапії в Ужгородській центральній міській клінічній лікарні. Після закінчення інтернатури з 1993 по 2007 рр. працювала лікарем-пульмонологом в науково-практичному об’єднанні МОЗ України «Реабілітація» м.Ужгород. Має вищу категорію з пульмонології. У 2003 році на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.608.01. Українського науково-дослідного інституту медичної реабілітації та курортології МОЗ України м. Одеса захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю «Курортологія та фізіотерапія» на тему: «Використання високодисперсної аерозольтерапії в поєднанні з мінеральною водою «Поляна Квасова» для лікування хворих на бронхіальну астму з супутнім гастродуоденітом».
З 2005 по 2007 рр. працювала за сумісництвом асистентом кафедри факультетської терапії медичного факультету Ужгородського національного університету.
З 2007 року на постійній основі працює доцентом кафедри медичної реабілітації, курортології та фізіотерапії факультету післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки УжНУ. З 20013 року – доцентом кафедри пульмонології, фтизіатрії та фізіотерапії. В 2014 році присвоєно вчене звання доцента кафедри пульмонології, фтизіатрії та фізіотерапії. Викладала курси фізіотерапії, медичної реабілітації, пульмонології-фтизіатрії.
У вересні 2019 року призначена в.о. завідувача кафедри громадського здоров’я ФПО ДП УжНУ.
Коло наукових вподобань: діагностика та лікування бронхіальної астми, аерозольтерапія при захворюваннях органів дихання, фізіотерапевтичні методи лікування, бальнеотерапія як метод реабілітації хворих, медична реабілітація, актуальні питання громадського здоров’я, медична психологія.
Сухан Вікторія Семенівна – автор монографії, 12 патентів України на винаходи, 14 методичних рекомендацій, 93 наукових публікацій, 2 з яких мають імпакт-фактор та/або входять до наукометричних баз даних SCOPUS і 1 – INDEX COPERNICUS.
Козодаєв Сергій Петрович
Народився 18 липня 1953-го року в м. Ужгород в сім´ї лікаря (мати – лікар-педіатр сан. «Малятко») та інженера.
В 1970-му році закінчив Ужгородську середню загальноосвітню школу № 4. До призову в лави армії працював санітаром хірургічного відділення в обласному онкологічному диспансері.
Після проходження в 1971- 1973-іх рр. строкової військової служби в 1974-му році вступив на медичний факультет Ужгородського державного університету, якій закінчив в 1981-му році. Під час навчання працює медбратом неврологічного відділення обласної клінічної лікарні, фельдшером кардіологічної бригади станції швидкої допомоги.
Пройшов інтернатуру з хірургії, з 1981-го року по 1983-ій рік працював на посаді лікаря-патологоанатома обласної дитячої лікарні в м. Мукачево, з 1983-го по 1986-ій рік – лікарем-терапевтом відомчої лікарні.
В 1986-му році з впровадженням загальнодержавної програми розвитку кардіологічної служби прийнятий на посаду заступника з організаційно-методичної роботи створеного Закарпатського обласного кардіологічного диспансеру, який знаходився тоді на території обласної клінічної лікарні.
В 1986 р. пройшов спеціалізацію по організації та управлінню охороною здоров'я в Тернопільському медичному інституті під керівництвом проф. Голяченко А.М.
В 1987- ому році пройшов спеціалізацію по кардіології. По сумісництву працює лікарем-кардіологом кардіологічного відділення обласної клінічної лікарні, а потім лікарем-кардіореаніматологом.
Працюючи в кардіодиспансері, розробив та почав застосовувати структурний аналіз для модульної оцінки роботи спеціалізованої служби.
Разом з Магаритою Л.В. (на сьогодні – Директор обласного медичного інформаційно-аналітичного центру) перші почали роботу по організації системної комп'ютеризації медичних закладів та медичної галузі області.
В 1996-му році прийнятий на посаду провідного спеціаліста управління охорони здоров’я Закарпатської обласної державної адміністрації. Першим починає застосовувати персональний комп’ютер в роботі. Разом з заступником начальника управління Бричом В.Д. розробляє систему комплексної оцінки діяльності спеціалізованих служб медичної галузі області (Наказ № 66/1997 р.), - прообразом стандартів акредитації закладів охорони здоров´я.
Весною 1997-го р. прийняв участь в складі робочої групи МОЗ України в м. Одеса по розробці порядку акредитації закладів охорони здоров´я.
З 2003-го р. по 2009-ій рік - перший заступник голови Закарпатської обласної організації Товариства Червоного Хреста України. Автор тексту гімну Закарпатської обласної організації Товариства Червоного Хреста. Вперше в історії Товариства Червоного Хреста України 10 липня 2004-го р. підняв прапор Товариства на г. Близниця Свидовецького хребта.
З 2003-го р. по сумісництву прийнятий на посаду асистента кафедри фізіотерапії та курортології ФПО УжНУ.
В 2009-му році закінчив факультет післядипломної освіти УжНУ за спеціальністю «правознавство». Переведений на новостворену кафедру організації та управління охороною здоров'я для ведення курсу «медичне право».
Фаховий напрямок – якість медичної допомоги, акредитація та ліцензування медичних закладів, захист прав медичних працівників.
В 2017-ому році захистив дисертацію на тему «Захист конституційних прав і свобод людини у процесі проведення біомедичних досліджень» і здобув науковий ступінь кандидата юридичних наук.
З 1997-го року - член Головної акредитаційної комісії МОЗ України (по сьогодні).
Автор 32-х наукових публікацій.
Співзасновник інформаційно-консультативного центру медичного права «Transмedline» - єдиного в області подібного профілю.
Хобі – альпінізм, гірський туризм, фотографія, живопис.
Засновник туристичного самодіяльного клубу «Alpfox».
Жінка – Меланія, онколог обласного протипухлинного центру. Донька – Рімма Конар, онколог-мамолог Ужгородської міської поліклініки, к.м.н. Зять – Анатолій Конар, лікар-отоларинголог за спеціальністю.
Анталовці Ольга Василівна
02.12.1988 р.н.
У 2005 році закінчила Ужгородську гімназію.
У 2010 році закінчила юридичний факультет Ужгородського національного університету, за спеціальністю правознавство. Після чого одразу вступила до аспірантури на кафедрі конституційного права та порівняльного правознавства того ж факультету.
У 2011 році здобула другу вищу освіту за спеціальністю облік та аудит.
2015 році захистила дисертаційну роботу на тему «Право людини і громадянина на охорону здоров’я: конституційно - правовий аспект» на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук.
. З 2010 по 2017 рік працювала головним спеціалістом Головного територіального управління юстиції в Закарпатській області.
З 01.03.2017 року працює асистентом кафедри громадського здоров’я, факультету післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Ужгородського національного університету. Викладає курси медичного права, трудового права та маркетингу медичних послуг у галузі охорони здоров’я.
Автор 20 наукових публікацій у фахових виданнях, 8 методичних рекомендацій.
Фейса Іван Іванович
Народився 27 січня 1974 року в мальовничому селі Залужжя на Мукачівщині, в сім’ї вчителів. Після закінчення середньої школи став студентом фізичного факультету Ужгородського державного університету, який закінчив з відзнакою у 1996 році. Будучи студентом п’ятого курсу, був удостоєний стипендії Джорджа Сороса. Відразу після отримання диплому про вищу освіту продовжив навчання в аспірантурі УжНУ, де розпочав свою наукову діяльність.
Іван Іванович вдало поєднує наукову й викладацьку роботу з практикою. Ще в кінці 90-х років ХХ ст. був одним із перших фахівців, які впровадили на території Закарпатської області єдину систему персоніфікованого обліку працюючого населення, об‘єднавши районні центри Закарпаття у інформаційну мережу. З тих пір по сьогоднішній день займається впровадженням інформаційних технологій у навчальних закладах, промисловості, лікувальних та державних установах.
В Ужгородському національному університеті працює із 2008 року. Активно займається впровадженням інноваційних технологій у навчання студентів, лікарів-курсантів та лікарів-інтернів, що навчаються в УжНУ. Забезпечує інформатизацію системи безперервного професійного розвитку (БПР) лікарів різних спеціальностей на кафедрі громадського здоров’я факультету післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки, а також впроваджує елементи дистанційного навчання бакалаврів та магістрів реабілітологів на кафедрі наук про здоров’я факультету здоров’я та фізичного виховання. Має досвід в організації об’єктно-орієнтованого навчального процесу на онлайн платформі MOODLE, а також в проведенні вебінарів, телеконференцій, телемедичних консультацій. Крім того, бере активну участь в підготовці учнів – абітурієнтів до вступу в вищі навчальні заклади. Науковий доробок Фейси Івана Івановича складається із 7 наукових праць.
Коло професійних інтересів Фейси І.І. охоплює інформаційні системи для лікувально-профілактичних закладів, зокрема «Доктор Елекс», дистанційне навчання лікарів, педагогічні інновації.
Шевчук Андрій Савелійович
У 1994 році з відзнакою закінчив Кам’янець-Подільське вище військово-інженерне командне училище імені маршала інженерних військ Харченка В.К. за спеціальністю: командна тактична інженерних військ.
Упродовж 1994 – 2004 років проходив службу в Збройних силах України на посаді командира інженерно-саперної роти 327 механізованого полку 128 механізованої дивізії Західного оперативного командування (військова частина А-1778, м. Ужгород). У 2004 році звільнений у запас. Військове звання майор.
Нагороджений медалями:
- «Захиснику Вітчизни» (Указ Президента України від 14 жовтня 1999 року);
- «Ветеран війни» (посвідчення АБ №599061 від 9 березня 2001 року);
- «10 років Збройним Силам України» (Наказ Міністра оборони України № 736 від 28 листопада 2001 року).
З 2016 року – асистент кафедри громадського здоров’я ФПОДП. Викладає навчальну дисципліну «Цивільний захист».
Відповідальний за інформацію: Сухан Вікторія Семенівна, Дата оновлення сторінки: 16.11.2022