Семестрове навчання

Градець Кралів університет (Чеська Республіка)

Градець Кралів університет – це державний вищий навчальний заклад в Чеській Республіці. Даний університет є науковою установою, яка пропонує студентам участь у грантових програмах та стипендіях. Завдяки міжнародній співпраці із університетам у понад 60 країнах Північної та Південної Америки, Африки, Азії та Європи, студенти можуть отримати цінний професійний та життєвий досвід під час навчання та стажування за кордоном.

Тісна співпраця між ДВНЗ «Ужгородський національний університет» та Градець Краловим університетом розпочалась у 2020 році. Згідно з угодою про співпрацю, студенти УжНУ мають можливість отримати стипендії для семестрового навчання в даному університеті. На навчання запрошуються студенти наступних спеціальностей: Археологія, Історія, Філософія, Політологія, Соціальна робота, Соціологія, Міжнародні відносини (та наближені спеціальності).

Дедлайн подачі заявки для участі у стипендійному відборі на семестрове навчання 2021-2022 (зимовий семестр) – 15.03.2021 р.

 

 

Академія Поморська в Слупську (м. Слупськ, Польща)

Поморська Академія в Слупську – сучасний державний європейський університет з досвідченим науково-педагогічним колективом.

Між Ужгородським національним університетом і Поморською Академією в м. Слупськ 20 червня 2014 року укладено договір  про співпрацю, який надає можливість студентам УжНУ паралельно навчатися та здобувати освіту у державному польському вищому навчальному закладі.

Студенти різних спеціальностей УжНУ мають можливість:

  • Безкоштовно навчатися протягом одного семестру в Поморській Академії;
  • Навчатися за магістерськими програмами в Поморській Академії на основі отриманого диплома бакалавра в УжНУ.
  • Брати участь в європейських грантових програмах, що реалізовуватимуться вузами партнерами.

Наш університет надаватиме максимальну візову підтримку і всіляко сприятиме студентам у отриманні базових знань польської мови.

Деталі навчання в Поморській Академії можна знайти тут.

 

 

Пряшівський університет у Пряшеві (Словацька республіка)

Пряшівський університет – це класичний словацький університет, який поєднує давні традиції та сучасні стандарти європейської освіти.

Співпраця між УжНУ та Пряшівським університетом триває уже багато років. У лютому 2014 року відбулося перепідписання домовленостей між партнерами, за якими студенти словацької філології УжНУ мають змогу здійснювати семестрове навчання, проходити ознайомчо-навчальну та переддипломну практику в   словацькому університеті. Загалом, за останній навчальний рік близько 25 студентів нашого закладу навчалися та проходили практику у Пряшівському університеті.

Відповідальний за інформацію: Свєженцева Оксана Іванівна