Центр доуніверситетської підготовки та роботи з іноземними громадянами

Центр доуніверситетської підготовки – це:

 1. Підготовчі курси з підготовки до ЗНО для випускників загальноосвітніх навчальних закладів;
 2. Підготовчі курси з підготовки до вступу до Природничо-гуманітарного фахового коледжу УжНУ;
 3. Підготовче відділення для підготовки іноземних громадян  та осіб без громадянства до вступу у вищі навчальні заклади України

Вся документація у ЦДП відповідає наказам та положенням МОН України. Навчальний процес здійснюється згідно з типовими програмами МОН України.

Підготовчі курси з підготовки до ЗНО

Ґрунтовна підготовка до тестування, системність, досвід та професіоналізм викладачів, досконало розроблені програми з усіх екзаменаційних дисциплін – саме за такими принципами працюють курси підготовки до ЗНО на базі Ужгородського національного університету. Вони – ключ до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до найкращих українських закладів вищої освіти.

У нас Ви отримаєте:

 • Індивідуальний підхід. Ми будуємо навчальний процес відповідно до рівня підготовки наших слухачів з кожного предмету.
 • Максимальна ефективність. Значну частину занять складають тести, за структурою та наповненням максимально наближені до оригінальних тестів ЗНО.
 • Високий професіоналізм. Заняття проводять досвідчені викладачі університету, компетентні у сучасному освітньому процесі. 
 • Спрямованість на результат. Наші викладачі постійно аналізують результати ЗНО, детально обізнані з усіма змінами у програмі загальноосвітніх шкіл, мають досвід викладання в університеті. 

У Центрі доуніверситетської підготовки можуть навчатися учні 9, 10, 11 класів – як спеціалізованих, так і загальноосвітніх шкіл, випускники, що вже мають базову чи повну загальну середню освіту.

Набір на підготовчі курси розпочинається з 1 вересня, він триває до  кінця грудня поточного року. 

У нас зручний графік занять по суботах та неділях та під час канікул. Це дозволяє учням не відволікатись від навчального процесу у школі. 

Підготовка слухачів здійснюється з таких дисциплін: українська мова та література, англійська мова, історія України, географія, біологія, математика, хімія, фізика.

Вартість навчання на підготовчих курсах з підготовки до ЗНО для випускників загальноосвітніх навчальних закладів у 2021-2022 навчальному році становила 400 грн. на 1 місяць за 1 предмет з 1 особи. 

Вартість навчання на підготовчих курсах з підготовки до вступу в Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «УжНУ» встановлюється Планово-фінансовим відділом, залежно від кількості поданих заяв. 

Що потрібно для зарахування на підготовчі курси?

 • заява;
 • 1 фото розміром 3x4 см;
 • копія документа, що посвідчує особу;
 • копія ідентифікаційного коду;
 • документ про оплату навчання (оригінал квитанції);

Корисні посилання:

Підготовче відділення з підготовки до вступу іноземних громадян

З 2015 р. у ЦДП  проводиться підготовка іноземних громадян та осіб без громадянства до вступу у вищі навчальні заклади України. Тут слухачі вивчають українську мову та ще дві дисципліни відповідно до обраного профілю.

Контакти:

 м. Ужгород, вул. Університетська 14, кабінет 401-а

Телефон для довідки: +380505531824; 

(контактні особи – Яковчук Олена Романівна, Хмельницька Єва Юріївна)

Наші електронні адреси:

dp-centre@uzhnu.edu.ua    

training_courses_1@ukr.net

 

 

 

Відповідальний за інформацію: Кондрат Олександр Борисович
Дата оновлення інформації: 28.12.2022