Кафедра сімейної медицини і амбулаторної допомоги

Кафедра сімейної медицини і амбулаторної допомоги медичного факультету №2 Ужгородського національного університету є наймолодшою кафедрою, яка була створена в 2020 році.

Її очолює кандидат медичних наук, доцент, національний координатор Європейської академії викладачів сімейної медицини EURACT, національний координатор Європейської асоціації науковців сімейної медицини EGPRN, директор клініки УжНУ з Навчально-науковим тренінговим Центром сімейної медицини і долікарської допомоги та Центром геронтології і реабілітації, Колесник Павло Олегович.

На кафедрі сімейної медицини і амбулаторної допомоги на сьогодні працюють 7 кандидатів медичних наук, з них 6 доцентів та 8 асистентів.

Цікавим є той факт, що середній вік працівників – наймолодший серед всіх кафедр УжНУ і становить 33 роки. 

На кафедрі навчаються як іноземні студенти, так і українці. Навчання спрямоване на практику, інтерактив та доказовість. 

Більшість викладачів - сімейні лікарі, які вільно володіють англійською мовою та використовують нові та нестандартні європейські методикт викладання. Колективом викладачів кафедри розроблено унікальну методику навчання алгоритму клінічного мислення з навичками комунікації з пацієнтом "OSCE-fish", на яку отримано авторське свідоцтво,  також створене на теренах кафедри навчальне відео для студентів з різними нозологіями, що сприяє кращому засвоєнню матеріалу.

 

Перелік дисциплін:

 

  • "Основи комунікації в загальній лікарській практиці" (1 курс)
  • «Пропедевтика внутрішньої медицини» (3 курс)
  • «Догляд за хворими» (2 курс)
  • «Загальна практика – сімейна медицина» укр. та іноземці (6 курс)
  • «Елективний курс: актуальні питання амбулаторного прийому" (5 курс)

 

Відповідальний за інформацію: Колесник Павло Олегович
Дата оновлення сторінки: 14.12.2022