28.11.2023

Як студенти факультету іноземної філології мандрували передріздвяною Європою

Кому, як не студентам факультету іноземної філології, притаманно пізнавати культуру, цивілізацію, звичаї різних країн та практикувати іноземні мови. Саме тому, цими вихідними, представники факультету вирушили у надзвичайну подорож до передріздвяного Відня. Також молоді вдалось насолодитися красою нічного Будапешта. Які враження залишилися після поїздки, спробували дізнатися  у студенток.

Олена Керецман, студентка 1 курсу спеціальності “англійська мова та література”, заступниця голови студентської ради факультету:

– Мабуть, варто почати б з того, що всі ми іноді потребуємо перезавантаження від буденного життя і треба ловити кожну можливість. Відвідати Відень – це ніби повернутися в минуле, одночасно не відпускаючи сьогодення. Лабіринти королівського палацу та морська подорож Дунаєм зачарували своєю красою та елегантністю. Будапешт та Відень – казка, якою ми ладні були мандрувати ще довго, бо ніяк не могли насолодитися величчю цих міст. Проте ця подорож не була б такою незабутньою без друзів, адже саме з ними ти відчуваєш себе по-особливому, і ця казка стає ще цікавішою.

Рома Третяк, студентка 3 курсу спеціальності “англійська мова та література”,  голова профкому студентів факультету:

– Прогулянка вулицями Будапешта занурює в атмосферу старовинної Європи, а круїз Дунаєм забезпечив незабутні враження від величі річки. Обід на традиційному ринковому базарі був справжньою насолодою, де місцеві страви стали втіхою для смакових рецепторів. Переміщення до Відня стало подорожжю в часі, де архітектурна елегантність поєднується зі сучасністю. Віденська опера вразила своєю величчю, а прогулянка садами Бельведеру залишила враження естетичної розкоші. Ця одноденна мандрівка викликала в мене велику любов до культурної спадщини та мов Європи, розширивши мої горизонти та подарувавши миттєвості, які неможливо забути.

Ксенія Кляп, студентка 1 курсу спеціальності “англійська мова та література”:

– Прекрасно провели час з моїми одногрупниками у Відні. Перезавантаження в такий стресовий час надзвичайно важливе, і я дуже вдячна Оксані Григорівні та Оленці Керецман за організацію поїздки. Ми відпочили, отримали максимум вражень, навіть потрапили на знижки в магазинах і пошопились з дівчатами. Залишилося багато крутих спогадів, фотографій та чудовий настрій. Усі заряджені на навчання! Тож вдячна за приємні враження.

Емілія Токар, студентка 4 курсу спеціальності “англійська мова та література”:

– Подорож до Відня назавжди залишиться в моїх спогадах, день проведений тут був наповнений неповторними емоціями та враженнями. Місто зачарувало мене спершу своїм виглядом, а потім і історією, екскурсія з гідом була чудовою можливістю повністю зануритися в життя міста. Атмосфера у Відні вже передноворічна, що надало ще більшої чарівності нашому візиту. Завдяки нашим організаторам кожен з нас отримав незабутній досвід та можливість відпочити і насолодитися життям та світом навколо нас.

Мар'яна Варгулич, студентка 1 курсу спеціальності “англійська мова та література”:

– Дуже вдячна за організацію такої неймовірної поїздки у Відень та Будапешт. Ці 2 дні були сповнені неперевершеними краєвидами, будівлями та незабутніми емоціями. За цей день я дізналася дуже багато про визначні пам'ятки культури Відня та Будапешта, тому ця поїздка принесла не тільки нові враження, але й нові знання.

Мирослава Сарканич, студентка 4 курсу, спеціальності “англійська мова та література”:

– Після візиту до Відня відчуваєш багато емоцій: захоплення від величі історичних пам'яток, задоволення від вишуканих кав'ярень та відчуття естетики у кожному куточку міста. Також всередині відчуваєш приємний спокій від прогулянок величезними парками та задоволення від традиційної австрійської кухні. Незабутньою є атмосфера мистецтва, яку можна відчути у музеях та галереях, а також музика, що наповнює місто. Враження можуть змішуватися: історична велич поруч з інноваційним стилем життя, але усе це створює неповторний післясмак, який залишається з вами після повернення.

За інф. старшої викладачки кафедри романських мов та зарубіжної літератури Оксани Дацьо та  студентки 1 курсу Олени Керецман