Новини

05.10.2024
318

Ректор УжНУ Володимир Смоланка долучився до Міжнародного економічно-туристичного форуму Закарпаття: енергетика, логістика, експорт та туризм

Ректор УжНУ Володимир Смоланка долучився до Міжнародного економічно-туристичного форуму Закарпаття: енергетика, логістика, експорт та туризм

Протягом 3-4 жовтня відбувся Міжнародний економічно-туристичний форум Закарпаття: енергетика, логістика, експорт та туризм. Метою заходу стало обговорення диверсифікації системи логістики в умовах війни та розвиток мультимодальних терміналів в області,  їх роль у зовнішньоекономічній діяльності краю та України. Обмін інформацією щодо роботи мультимодальних терміналів у сусідніх країнах Східної Європи (Угорщина), щодо перспективи розвитку альтернативних джерел енергії, як важливого фактору підвищення рівня енергетичної безпеки краю та держави. Презентація жіночого підприємництва на Закарпатті в умовах війни та його вкладу у експортний потенціал Закарпаття. Розвиток туризму Закарпаття та України загалом. Інструменти співпраці між регіонами. Інтеграція України у європейський туристичний простір. Виявлення проблемних питань, які гальмують розвиток туризму, логістики та експорту, а також шляхи їх розв’язання. 

У форумі взяли участь: представники УжНУ, логістичних хабів Закарпаття, територіальних громад Закарпатської області, Міжнародних донорських організацій, міжнародних туристичних організацій та провідні експерти туристичної галузі України, представники обласних військових адміністрацій, Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні та ін. Ректор Ужгородського національного університету Володимир Смоланка долучився до панельної дискусії: «Бізнес і освіта: як поєднати зусилля задля розвитку економічного потенціалу краю».

Захід організовано Закарпатською обласною військовою адміністрацією у партнерстві з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні  в межах реалізації проєкту «Підтримка інклюзивного економічного розвитку в Україні шляхом поєднання просування експорту з регіональним розвитком та Цілями сталого розвитку» за підтримки проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі»), який фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.



Інформаційно-видавничий центр

 

Категорії: