Зустріч з письменником

????Сьогодні у Міжгірському ліцеї №2 імені Августина Волошина відбулася зустріч з цікавим і самобутнім закарпатським письменником Михайлом Рошко.
????Рошко Михайло Михайлович – письменник, журналіст, декан факультету іноземної філології Ужгородського національного університету, член правління Закарпатської організації Національної спілки письменників України, лауреат літературної премії ім. Ф. Потушняка.
????Під час зустрічі з учнями і вчителями Михайло Михайлович поділився порадами з власного досвіду, як бути щасливим та успішним, цікаво розповів про свої подорожі.
Висловлюємо щиру подяку Михайлу Михайловичу за можливість поспілкуватися. Бажаємо натхнення для написання нових творів. Чекаємо нових зустрічей.