Новини

03.12.2019
1342

Вітання з нагоди ювілею Василя Георгійовича Лендєла

Вітання з нагоди ювілею  Василя Георгійовича Лендєла

Прекрасний ювілей 3 грудня відзначає Василь Георгійович Лендєл – декан хімічного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет», видатний вчений в галузі органічної хімії, Заслужений працівник освіти України, Заслужений діяч вищої школи України, академік Української Технологічної Академії, «Винахідник СРСР», «Відмінник освіти України», співзасновник наукової школи хімії селено(телуро)вмісних гетероциклічних сполук на Закарпатті, доктор хімічних наук, професор кафедри органічної хімії, авторитетний керівник, шанований і відомий педагог та науковець.

З цією важливою життєвою подією його сердечно вітають ректорат, хімічний факультет, друзі та студенти, котрі глибоко шанують його доброзичливість, мудрість та глибокі знання. Бажаємо Вам і надалі виваженості в помислах, наполегливості в праці, тепла в серці, залишатись таким же чуйним і мудрим керівником.  Зичимо міцного здоров’я, наснаги, добробуту, сімейного щастя та високих наукових злетів. Нехай джерело Вашої сили, натхнення і мудрості ніколи не вичерпується.

Аби і в подальшому на життєвій дорозі Вас завжди супроводжували  справжні друзі, вірні однодумці й порадники, аби довгим і щасливим був обраний Вами шлях. Спасибі Вам за доброту, сердечність, самовідданість і піклування. Будьте щасливі у всьому! Хай стократ примножаться Ваш талант і натхнення, незламний оптимізм і творчі сили для плідної праці й наукових здобутків в ім’я розвитку та процвітання рідного факультету, вузу, краю, нашої держави і всього українського народу.

 

Хай доля дарує Вам доброго віку,

Щоб втіхи і радості було без ліку,

 Хай обминають невдачі і грози,

 Хай тільки від сміху з’являються сльози!

Міцного здоров’я з роси і води,

Бадьорість і радість хай будуть завжди.

Ми Вам посилаєм ці вдячні слова,

 А Бог хай дарує многії літа! 


 
 З повагою професорсько-викладацький колектив та студенство Ужгородського національного університету

 

Категорії: