Новини

30.06.2021
460

Стартував прийом документів для вступу до Природничо-гуманітарного фахового коледжу

Стартував прийом документів для вступу до Природничо-гуманітарного фахового коледжу

29 червня 2021 року розпочався прийом документів для вступу до Природничо−гуманітарного  фахового коледжу ДВНЗ «УжНУ» на основі базової загальної середньої освіти. Випускники 9−их класів ЗОШ нашої та сусідніх областей  мають змогу подати документи для вступу на 7 спеціальностей.

Для того, щоб полегшити абітурієнтам вибір  спеціальності, в фойє третього поверху головного корпусу УжНУ ( вул. Університетська, 14) працює спеціальна консультативна група, що складається з викладачів навчального закладу, які допомагають майбутнім студентам коледжу у заповненні документів та консультують їх з питань, пов’язаних з обранням майбутньої спеціальності.  Вступники мають змогу не зупинятися виключно на одній спеціальності, а можуть подати три заяви на різні спеціальності, що дозволяє розширити можливості вибору майбутньої професії. Вже сьогодні було прийнято близько 50 заяв від абітурієнтів м. Ужгорода, Мукачівського, Тячівського та Свалявських районів.  Найпопулярнішими напрямами  традиційно залишаються «Інженерія програмного забезпечення»,  «Право», «Будівництво та цивільна інженерія», «Туризм», «Фінанси» та «Геодезія». Подання документів для вступу на базі 9-го класу триватиме до 13 липня. 

Сереед бажаючих  стати нашими студентами і випускники 11−их класів,як ті що успішно склали ЗНО, так і ті, що вступатимуть до коледжу за результатами іспитів. Кожен може обрати свою майбутню спеціальність і навчатися в коледжі на денній формі (за скороченим терміном навчання) або на заочній формі. Для випускників 11-го класу  які вступають на основі вступних іспитів прийом заяв триватиме до 26 липня та до 2 серпня - для тих, хто вступатиме  тільки на основі сертифікатів ЗНО.

Не відкладайте таку вкрай важливу справу на останній день! Адже, перед вами, шановні абітурієнти, украй важливе завдання − належно підготуватися до вступних випробувань і успішно скласти їх! Додаткову інформацію про вступну кампанію 2021 до Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ « УжНУ» можна отримати за посиланням.

 Бажаємо успіху! Ми чекаємо на вас.

Категорії: