27.11.2023

В УжНУ відбулася дискусійна лекція «Сексуальні стосунки як один із методів комунікації в парі»

Що таке сексуальність, як мозок однієї людини «зчитує» сексуальність іншої, коли варто звертатись до психолога і сексолога – відповіді на ці та інші питання розглянули на дискусійній лекції «Сексуальні стосунки як один із методів комунікації в парі», яка нещодавно відбулася в Ужгородському національному університеті.

Лекцію провели соціальна педагогиня Закарпатського обласного центру соціально-психологічної допомоги Вікторія Симулик та кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології факультету суспільних наук УжНУ Оксана Смук, до лекції долучилися більш ніж 40 студентів та викладачів університету.

Ініціатором проведення зустрічі став Центр інновацій та розвитку УжНУ. Директорка центру Альона Алмашій розповідає: «Питання сексуальної освіти є важливим і увага до нього зростає. Статеве виховання молоді значно знижує рівень злочинності та ризики насилля. Тому, я задоволена, що все пройшло саме так, як і було заплановано. Ми спілкувалися в теплій атмосфері, ставили багато «незручних» питань, ділилися досвідом та отримали дуже позитивні емоції від заходу».

Під час лекції також йшла мова про методики пізнання себе, студенти отримали поради та літературу, яку варто прочитати для кращого розуміння сексуального виховання.