Новини

01.07.2022
1764

Реєстрацію на навчання в інтернатурі ВІДКРИТО!

Реєстрацію на навчання в інтернатурі ВІДКРИТО!

Шановні колеги!

Щоб зареєструватися для проходження інтернатури в Ужгородському національному університетом та/або на клінічних базах в Закарпатській області перейдіть за посиланням:

https://fpo.uzhnu.edu.ua/courses/625/

Після натискання кнопки «Реєстрація» слід ввести Прізвище, Ім’я, По-батькові, контактний номер телефону та адресу електронної пошти. При цьому просимо бути уважними та перевірити правильність введених даних перед їх відправкою. Електронна реєстрація триває до 20 липня включно. Необхідні оригінали слід подати не пізніше 1 серпня.

Після успішного проходження даного етапу Вам надійде лист на електронну пошту,  в якому будуть подальші інструкції та посилання на форму подання основної інформації та завантаження документів. На цьому етапі необхідно буде завантажити наступні документи:

1. Для випускників, що планують навчатися в УжНУ та проходять інтернатуру на базах стажування за кошти фізичних та юридичних осіб.

-        Першу сторінку паспорту громадянина України або ID карта

-        Копію ідентифікаційного коду платника податків. У разі його відсутності - відповідну відмітку або зворотній бік ID карти.

-        Диплом

-        Додаток до диплома (завантажте одним файлом у форматі PDF)

-        Сертифікат КРОК 1

-        Сертифікат КРОК 2 (крім випускників 2022)

-        Довідка з деканату про форму навчання

-        Довідка про самостійне працевлаштування, або направлення на інтернатуру/роботу

-        Заява про прийом на інтернатуру в ДВНЗ "Ужгородський національний університет". У випадку, якщо очна частина у іншому ЗВО, завантажте пустий листок

-        Угода з базою стажування (закладом охорони здоров'я) (для тих, хто проходить інтернатуру за кошти юридичних/фізичних осіб)

-        Додаткові документи (за необхідності)

 

2. Для решти вступників:

-        Все перераховане вище

-      Заява про вступ на інтернатуру в Департамент охорони здоров'я Закарпатської ОДА. Якщо Ви навчаєтеся на очній частині в УжНУ та проходите інтернатуру на базі стажування за кошти юридичних або фізичних осіб, будь ласка, завантажте пустий листок.

 

 

Після завантаження документів та їх перевірки, Вам буде надіслано реквізити для оплати за навчання. Після цього Вам необхідно буде завантажити угоду відповідно до Вашої спеціальності в інтернатурі, заповнити її, підписати, оплатити за навчання та відправити угоду з квитанцією за посиланням в отриманому листі.

Наголошуємо, що зарахування до інтернатури можливе тільки після отримання нами підписаної угоди та підтвердження оплати.

Після здійснення оплати також необхідно надати в деканат оригінали наступних документів:

-        Заява про прийом на інтернатуру в ДВНЗ "Ужгородський національний університет".

-        Угода про проходження очної частини інтернатури з ДВНЗ «УжНУ»

-        Заява про прийом на інтернатуру в Департамент охорони здоров’я Закарпатської ОДА-ОВА (для вступників, що проходитимуть інтернатуру за кошти державного бюджету)

-        Направлення на інтернатуру (для вступників, що проходитимуть інтернатуру за кошти державного бюджету)

 

 

_____________________________________________________________________________

Додаткова інформація за телефоном:

 +380980600704 - Загальні питання. Даний номер також доступний у Viber/WhatsApp 

+380664959049 - Технічні питання реєстрації: Курах Артур Васильович, асистент 

 

e-mail:  f-podp@uzhnu.edu.ua 

Категорії: