Новини

12.08.2021
334

Про зарахування вступників ішлося на засіданні Приймальної комісії УжНУ

Про зарахування вступників ішлося на засіданні Приймальної комісії УжНУ

У четвер, 12 серпня, відбулось чергове засідання Приймальної комісії УжНУ. На порядку денному – низка актуальних питань вступної кампанії-2021. Зокрема, сьогодні члени Приймальної комісії зарахували вступників ОС магістр на основі ОС бакалавр (магістр, ОКР спеціаліст), які виконали вимоги до зарахування, на місця державного замовлення. Як зазначив відповідальний секретар Приймальної комісії Петро Горват: «Відповідно до Правил прийому і Умов прийому 12 серпня –  дата  зарахування за кошти державного бюджету вступників ОС магістр на відкриті та фіксовані конкурсні пропозиції. Таким чином, нами одержані подання усіх відбіркових комісій, ці подання вже опрацьовані. Загальне число до зарахування  складає: 288 магістрів на денну форму і 55 на заочну».

Ще одне важливе питання порядку денного - зарахування вступників ОС бакалавр та магістр на основі повної загальної середньої освіти за кошти фізичних або юридичних осіб. Списки вступників за спеціальностями (спеціалізаціями, освітніми програмами) будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті.

Також члени Приймальної комісії затвердили середні бали документів про освіту, сільські коефіцієнти, допустили до вступних випробувань або до конкурсного відбору за ОС бакалавр, магістр; затвердили оприлюднення рейтингових списків вступників: на основі ПЗСО (заочна форма, небюджетні КП), ОКР молодший спеціаліст (денна і заочна форма, небюджетні КП), ОС бакалавр на основі бакалавр (інша та наступна вища освіта) та рекомендували до вступу іноземних громадян, які успішно склали вступні випробування.

 

Інформаційно-видавничий центр

Категорії: