Про чергове засідання Шевченківського районного суду м. Києва щодо розгляду позову Ф.Г. Ващука до Міністерства освіти і науки України
Інформуємо колектив Ужгородського національного університету про те, що 25 січня 2016 року відбулося чергове засідання суду в справі «Ф.Г. Ващук проти МОН України, УжНУ».
Представник позивача повідомив суд про новий позов щодо стягнення сум, які, на думку колишнього очільника УжНУ, він втратив у зв’язку із звільненням з посади ректора. На цій підставі позивачем було подано клопотання про об’єднання справ.
Суд з метою об’єктивного розгляду позовів, у порядку ст. 126 Цивільного процесуального кодексу України, прийняв рішення про їх об'єднання в одне провадження. Наступне засідання у справі колишнього ректора УжНУ відбудеться 23 лютого 2016 року. Вважаємо своїм обов’язком і надалі надавати об’єктивну інформацію співробітникам, студентам УжНУ, зацікавленій громадськості про хід судового процесу, зокрема про усі юридичні приводи, які використовуються громадянином Ф.Г. Ващуком для затягування судового процесу.






