Новини

10.11.2022
450

Представники УжНУ взяли участь у міжнародній науковій конференції, присвяченій урокам історії у контексті діяльності Ліги націй

Представники УжНУ взяли участь  у  міжнародній науковій конференції, присвяченій урокам історії у контексті діяльності Ліги націй

3-4 листопада 2022 року у м. Прага (Чеська республіка) проходила міжнародна наукова конференція, присвячена урокам історії у контексті діяльності Ліги націй - «Ліга Націй: перша глобальна миротворча організація у світі, що змінюється – взаємозалежності та рефлексії». 

Організатори: Національний архів у Празі спільно з Інститутом історії Академії наук Чеської республіки та філософським факультетом Карлового університету у Празі. Конференція проходила під егідою Міністра закордонних справ Чеської республіки, ректора Карлового університету та президента Академії наук Чеської республіки.

К.і.н., Любов Павлишин та доктор філософії Костянтин Куцов були єдиними учасниками з України, що зумовлювало у нинішній час велику відповідальність. Тема конференції, котра  була сформована ще до початку російського повномасштабного вторгнення в Україну, сьогодні наповнюється новими сенсами та викликами. Науковці виступили з доповіддю на тему: «Висвітлення діяльності Ліги Націй підкарпатською пресою у 1920-1930-х рр.: провінційний погляд на міжнародну політику». 

Категорії: