ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА

Гурток «Комплексний підхід в реабілітації» (керівник: канд. наук з фіз. виховання і спорту, доц. Олександра ГУЗАК) працює системно й результативно. Цікавою та змістовною була повторна зустріч з Дмитром БОБИЛЬОВИМ ‒ фізичним терапевтом, волонтером, членом мобільної фізіотерапевтичної групи «Healthy Body», випускником кафедри фізичної терапії, реабілітації, спеціальної та інклюзивної освіти.

Темою заняття було «Функціонування скелетно-м’язової системи: роль м’язів, сухожиль та зв’язок у подовженні та вкороченні. Вплив перкусійного масажу на здоров’я м’язів та суглобів». Дмитро продемонстрував здобувачам вищої освіти вправи для підтримки здоров’я скелетно-м’язової системи, надав рекомендації з виконання перкусійного масажу. Дискусійним питанням стало можливості застосування різних масажерів для проведення цього типу масажу: з інфрачервоним теплом; акустичною терапією та ін. Ці компетенції вкрай важливі для майбутніх реабілітологів, тому що теоретичні знання одразу втілюються у практичну площину. Гуртківці з нетерпінням чекають на наступне засідання.

Світлана СТЕБЛЮК

заступник декана з наукової роботи