08.05.2023

Із роботою Ужгородської міської поліклініки знайомились студенти Медсестринства

У поліклініці для студентів була гарна можливість приєднатись до огляду хворих, а також дослідити своїх однокурсників в якості пацієнтів. Разом з лікарями поліклініки та викладачем Непійповою Наталією Едуардівною проводили фізикальне обстеження, лабораторні та інструментальні дослідженння.

Узяття крові та підготовка її до аналізів, виконання мазків, перегляд нормальних та патологічних мікроскопічних препаратів крові, ЗАК та біохімічний аналіз крові, ЕКГ, гастродуоденоскопія, УЗД та ехокардіографія, фізична реабілітація та лазеротерапія - це далеко не повний перелік робіт, з якими познайомились на практиці наші студенти. Окремі навички мали змогу виконати самостійно.
Щиро дякуємо керівництву та працівникам Ужгородської міської поліклініки, а також оглянутим пацієнтам за гарну можливість навчатись практиці медсестринства у справжніх робочих умовах та переймати знання і досвід тих, хто щодня боронить людське здоров'я.
Разом працюємо на благо кожного.