78-ма підсумкова наукова конференція

28-29 лютого 2024 року факультет здоров’я та фізичного виховання взяв участь у 78-ій підсумковій науковій конференції професорсько-викладацького складу ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

Зі вступним словом та побажаннями плідної роботи до учасників конференції звернувся декан факультету, к. пед. н., доцент Едуард Сивохоп. На пленарному засіданні заслуховувались доповіді з актуальних проблем: спортивні заходи як фактор оптимізації фізичного виховання учнівської молоді (к. пед. н., доц. Валерій Товт, ст. викл., Заслужений працівник фізичної культури і спорту Андрій Федорішко); комп’ютерні і мобільні програми як додатковий інструмент у фізичній реабілітації при різних травмах і захворюваннях (к. наук з фіз. вих. та спорту, доц. Олександра Гузак); вигорання у підлітків в умовах сьогодення (ст. викл. Юлія Дуткевич-Іванська, к. мед. н., доц. Ксенія Мелега, к.мед.н., доц. Людмила Русин); сексуальна поведінка чоловіків як предмет міждисциплінарних знань (асистент Діана Сідун-Сович). Дискусія продовжилася на секційних засіданнях.

Дякуємо учасникам конференції.

Світлана СТЕБЛЮК,

заступник декана з наукової роботи