28 березня - професійне свято географів

Студенти та викладачі факультету обговорили унікальність та важливість професії географа. Також, слід відзначити приємну частину заходу. Активні студенти отримали подяки та відзнаки від ректора універститету, декана та від голови ГО «Української спілки молодих географів». Грамоти вручались за активну громадську, наукову, спортивну діяльність, адже навчання в університеті – це не тільки «парта і аудиторія», а і різноманітні громадські, волонтерські і творчі активності, які виховують, перш за все, особистість. Відзначення Дня географії цього року стало передвісником відзначення тижня географічного факультету, в рамках якого заплановано проведення географічного квесту, кубка декана з футболу, а також святкового приготування бограчу.