27.07.2021

13-те місце серед українських вишів: УжНУ покращив свої позиції в рейтингу Webometrics

За оновленим рейтингом Webometrics Ranking of World's Universities за липень 2021 року УжНУ покращив свої позиції - порівняно із січнем 2021 року університет піднявся в рейтингу на одну позицію, і наразі посідає 13 місце серед українських вишів. Також важливо, що у світовому рейтингу Ужгородський національний університет уперше потрапив до кращих 3000 вишів, посідаючи 2981 місце.

За останні роки Ужгородський національний університет суттєво покращив свої позиції у авторитетному світовому рейтингу Webometrics . Для порівняння: в липні 2014 року УжНУ посідав 127 місце, а влітку 2017 року – вже 24 позицію.

Webometrics Ranking of World's Universities - один з авторитетних рейтингів університетів світу, за яким аналізують ступінь представлення діяльності університетів в Інтернет-просторі. Рейтинг складають з 2004 року і публікують двічі на рік (у червні-липні та січні).