Новини

26.01.2023
1446

В УжНУ відбулося перше в новому році засідання Вченої ради

В УжНУ відбулося перше в новому році засідання Вченої ради

У четвер, 26 січня, відбулося засідання Вченої ради УжНУ. На початку роботи Вченої ради ректор УжНУ Володимир Смоланка вручив атестати професора Наталії Венжинович, Василю Гомонаю, Ярославу Греці, Ігорю Королю, Марині Кривцовій, Олександру Міці, Юрію Мочалову, Оксані Мулесі, Ігорю Повхану, Миколі Сийплокі, Михайлу Сливці, Василю Тимчаку та Олені Яцині. Також ректор передав атестати доцента  Олесі Валько, Антоніні Девіцькій, Ігорю Діру, Агнеті Ленченко, Тетяні Лях, Тетяні Тернущак. Дипломи доктора філософії отримали Михайло Лопіт та Руслан Ратушний, почесну грамоту Закарпатської ОВА  - Вікторія Свищо. Переглянути фото можна за посиланням. 

Далі на засіданні Вченої ради розглянули атестаційні справи. За результатами голосування, вчене звання доцента по кафедрі терапії та сімейної медицини здобула Віталіна Івачевська, вчене звання доцента по кафедрі фізичної та колоїдної хімії здобув Степан Мільович, вчене звання доцента по кафедрі модерної історії України та зарубіжних країн здобула Наталія Радченко.

Про результати наукової роботи за 2022 рік та завдання на 2023 рік доповів проректор з наукової роботи Іван Миронюк. Він зазначив, що у 2022 році науковці університету виконували 13 наукових робіт (3 фундаментальні, 10 прикладних та 3 наукові роботи молодих вчених) за рахунок коштів державного бюджету з річним обсягом фінансування 8 млн. 854 тис. грн. У 2022 році, за результатами проведеного конкурсного відбору, розпочалося виконання 5 проєктів науково-дослідних робіт на загальну суму 3019,105 тис. грн., які фінансувалися за рахунок коштів загального фонду державного бюджету. Загалом обсяг фінансування наукових робіт молодих вчених за рахунок коштів держбюджету у 2022 році становив 3 260,000 тис. грн. Також у минулому році виконувався спільний українсько-французький договір та грантова угода за рахунок коштів Шанхайської астрономічної обсерваторії (Китай).

Іван Миронюк зазначив, що університет повинен активно брати участь у міжнародних проєктах, таким чином отримуючи додаткове фінансування.  «Важливо що, незважаючи на складні умови, широкомасштабну російську агресію нам вдалося не втратити динаміку публікацій в Scopus та Web of Scienсe. Наразі за 2022 рік проіндексовано 250 публікацій у Scopus та 194 публікації у Web of Scienсe, індексація триває, таким чином їх буде ще більше».

Крім цього, на Вченій раді було розглянуто низку поточних та організаційних питань  роботи університету, зокрема затверджено ліміт стипендіатів на призначення академічної стипендії на ІІ семестр 2022/2023 навчального року.

 

Інформаційно-видавничий центр

 

 

Категорії: