Новини

22.12.2016
1209

З гарним настроєм у новий рік

З гарним настроєм у новий рік

Напередодні новорічних свят Ужгородський національний університет немає спочинку. Благодійні поїздки, змагання та акції приуроченні Дню святого Миколая – це тільки крапля в океані студентського життя. Так, до виру передноворічних заходів вирішили долучитись і команди Закарпатської ліги КВК.

21 грудня, у стінах університету пройшла неймовірно позитивна перерва. Wall Street, Ва-банк (економічний факультет) та Міжнари (факультет міжнародних відносин) дарували присутнім сміх та яскраві емоції. Учасники команд жартували над буденністю студентського життя, прийдешньою сесією та наступаючими святами. Команди показували сценки, співали та танцювали, і навіть фільмували  відоме в мережі "Mannequin Challenge" чим зробили перерву цікавою та насиченою.

 

Один із організаторів такої невимушеної програми Юліан Кріцак розповідає, що метою заходу було підняти настрій студентам та викладачам. «Ми хотіли подарувати святкові та веселі емоції. Дізнались, що заходи подібного типу не планувались, і тому вирішили взяти все в свої руки».

Насичена програма промайнула дуже швидко, і її учасники та глядачі повернулися до своїх аудиторій для продовження навчання. Але хлопці діляться, що планують подібні перерви влаштовувати частіше, адже студентам в період сесій потрібно також відпочивати, розслабитися та від душі посміятися.

Вероніка Кобаль,

Прес-служба УжНУ

Категорії: