Новини

27.04.2023
1332

Візит Посла Республіки Індія в УжНУ

Візит Посла Республіки Індія в УжНУ

У четвер, 27 квітня, Ужгородський національний університет відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індія в України Харш Кумар Джейн. Індійського амбасадора приймали ректор УжНУ Володимир Смоланка, проректори Мирослава Лендьел і Олександр Рогач.

Під час зустрічі ректор та проректори розповіли гостеві про історію становлення та нинішній день найбільшого університету Карпатського регіону, його структурні підрозділи та спеціальності, які здобувають студенти, міжнародну діяльність УжНУ та його співпрацю з вишами сусідніх країн. Посол Індії цікавився організацією навчального процесу його співвітчизників котрі навчаються в УжНУ, зокрема на медичному факультеті №2, особливо під час пандемії та широкомасштабної російсько-української війни.

Після розмови з керівництвом УжНУ Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індія в України Харш Кумар Джейн зустрівся в будівлі ректорату з студентами – громадянами Індії, які бурхливо вітали його. Присутнім продемонстрували відеопрезентацію, яка розповідає гостям про мальовниче Закарпаття, древній Ужгород та престижний УжНУ. У ході зустрічі відбувся діалог між студентами та Послом під час якого студенти цікавилися питаннями подальшого розширення можливостей здобуття освіти, вдосконалення логістики між Індією та Україною.

Індійський амбасадор цього ж дня побував на медичному факультеті УжНУ, оглянув його навчальні аудиторії та лабораторії, у розмовах з деканами медичних факультетів Олександром Болдижаром та Василем Калієм і викладачами цікавився успішністю студентів-земляків, рівнем знань, які вони здобувають у найзахіднішому університеті України.

Василь Ільницький,

Інформаційно-видавничий відділ

Категорії: