02.10.2022

Вітання ректора УжНУ Володимира Смоланки до Дня працівника освіти

Шановні вчителі, освітяни!

Щиро вітаю вас із професійним святом, від усього колективу Ужгородського національного університету дякую вам за вашу працю. Ви працюєте з майбутнім – невтомно і наполегливо плекаєте молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни.

В цей час війни з російськими загарбниками ваша робота є особливо важливою, незважаючи ні на що, ви незламно продовжуєте вчити наших дітей читати, писати, мислити, розуміти та пізнавати цей світ. Гідна поваги ваша громадянська позиція, ваша допомога українським  воїнам та людям, які вимушено залишили свої домівки.

Бажаю вам, дорогі освітяни, успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, будьте здорові, щасливі, та отримуйте якомога більше позитивних емоцій від своєї роботи!

Перемоги та Миру нам усім!

з повагою та вдячністю,

ректор Ужгородського національного університету