Новини

19.12.2022
494

Вифлеємський вогонь миру - в УжНУ

Вифлеємський вогонь миру - в УжНУ

У понеділок, 19 грудня, ужгородські пластуни передали до УжНУ Вифлеємський вогонь миру, привезений з місця народження Ісуса Христа у Вифлеємі. Вогонь символізує мир, любов, добро та має за мету об’єднувати християн у Святвечір.

Пластуни передають Вифлеємський Вогонь Миру у всі свої осередки, таким чином він потрапляє щороку в усі області України — від Закарпатської до Донецької.  З 2014-го року пластуни щороку передають Вифлеємський вогонь миру захисникам  України у зону бойових дій.

До Європи Вогонь з Вифлеєма привозять літаком у спеціальному контейнері австрійські скаути, а вже від Відня він мандрує з рук у руки, так званою «скаутською естафетою», цілою Європою. «Минулого тижня ми отримали  Вифлеємський Вогонь Миру від наших друзів, словацьких скаутів, а зараз його передаємо, зокрема містам, освітнім закладам, лікарням, в яких перебувають наші воїни. Цей вогонь символізує єдність людей у любові та добрі у переддень Різдва» - розповів представник Пласту Дмитро Білець.

Також вже декілька років поспіль представники Пласту передають  Вифлеємський вогонь миру і до Ужгородського національного університету. Начальник Центру гуманітарно-виховної роботи профорієнтації та працевлаштування Марія Яцків зазначає: «Наразі Вифлеємський вогонь миру знаходиться в ректораті університету і всі бажаючі можуть ним поділитися». 

 

 

Інформаційно-видавничий центр

 

Категорії: