Новини

17.11.2023
663

В УжНУ відзначили кращих студентів

В УжНУ відзначили кращих  студентів

 У п’ятницю, 17 листопада, відбулася урочиста зустріч керівництва університету, Закарпатської обласної ради та Ужгородської міської ради із студентами УжНУ, які мають досягнення в науковій, спортивній, мистецькій та громадській сферах. Студенти отримали грамоти від ректора УжНУ Володимира Смоланки, проректора із науково-педагогічної роботи Ігоря Короля, першого заступника голови Закарпатської обласної ради Андрія Шекети та начальника департаменту правового та організаційного забезпечення Ужгородської міської ради Ігоря Фартушка.

На початку зустрічі ректор УжНУ Володимир Смоланка привітав студентів: «Незважаючи на те, що продовжується важка війна, пов’язана з агресією росії, ми мусимо знаходити час і привід для радості.  Тому ми щиро пишаємося вашими успіхами та вітаємо вас із нагоди Дня студента. Ми з колегами із величезною приємністю і радістю згадуємо наші студентські роки. Також хочу зазначити, що дуже важливим є той досвід, який ви отримаєте в студентські часи. Адже він супроводжуватиме і допомагатиме вам в житті й надалі.  Під час студентського життя ви знайдете найвірніших друзів, а можливо, й любов вашого життя, тому цінуйте цей час, радуйтеся життю, та працюйте на своє майбутнє».

Вітаючи студентів, проректор із науково-педагогічної роботи УжНУ Ігор Король зазначив: «Сьогодні тут зібралися творчі, активні студенти. Хочу наголосити на тому, що наш університет є студентоцентричним, динамічним та демократичним. Мені дуже приємно бачити тут багато гарячих очей, по яких видно, що вони  вміють і хочуть творити». 

 Далі розпочалося вручення почесних грамот від Закарпатської обласної ради, Ужгородської міської ради та Ужгородського національного університету. Фото з нагородження можна переглянути за посиланням.

 

 Були відзначені кращі студенти, які мають досягнення в науці, спорті, культурно-мистецькій діяльності та за активну участь у громадському житті факультету та університету. 

Також на зустрічі зі студентами провідний фахівець Центру гуманітарно-виховної роботи, профорієнтації та працевлаштування Дмитро Койтюк розповів про універсальний та креативний молодіжний центр «YouthHub», перший молодіжний центр в Ужгороді, який створений на базі Ужгородського національного університету.

 

 

Інформаційно-видавничий центр

 

Категорії: