Новини

16.11.2023
284

Вчена Рада УжНУ ухвалила низку важливих рішень

Вчена Рада УжНУ ухвалила низку важливих рішень

У четвер, 16 листопада, відбулось чергове засідання Вченої ради УжНУ. Серед низки актуальних питань було розглянуто: атестаційні справи, присвоєння звання «Почесний доктор Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет», затвердження Положення про дуальну форму здобуття вищої освіти, затвердження змін і доповнень до Положення про порядок розгляду кандидатур щодо присвоєння вчених звань, створення спеціалізованих вчених рад з метою присудження ступеня доктора філософії, внесення змін до складу спеціалізованих вчених рад для захисту дисертацій з метою присудження ступеня доктора філософії та інше.

Розпочали засідання із традиціних привітань ювілярів, вручення грамот,  дипломів та атестатів про присвоєння вчених звань.

 

Під час засідання було розглянуто атестаційні справи кандидатур, рекомендованих до розгляду рішенням Атестаційної комісії. За результатами голосування, звання професора кафедри міжнародної політики присвоєно ВікторіїБокоч, професора кафедри соціології та соціальної роботи присвоєно Галині Шумицькій, доцента кафедри громадського здоров’я і гуманітарних дисциплін присвоєно Олені Бойчук, доцента кафедри міжнародної політики присвоєно Людмилі Казаковій, доцента кафедри міжнародної політики присвоєно Марині Кальницькій, доцента кафедри теорії та практики перекладу присвоєно Ларисі Сідун, доцента кафедри філософії присвоєно Юрію Ходаничу.

Також було прийнято рішення про присвоєння звання «Почесний доктор Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет» (Doctor Honoris Causa) Станіславу Довгому, доктору фізико-математичних наук, професору, Заслуженому діячу науки і техніки України, академіку Національної академії наук України, президенту Малої академії наук України. Таке ж рішення було ухвалено щодо Короля Янаса, доктора політичних наук, доцента, завідувача кафедри політології Університету Олександра Дубчека (м. Тренчин, Словацька Республіка) за особисті наукові та творчі досягнення у галузі освіти та науки та вагомий внесок у розвиток Ужгородського національного університету.

Окрім цього, Вчена рада затвердила теми дисертаційних досліджень аспірантів першого року навчання та здобувачів; теми дисертаційних досліджень; зміну наукових керівників та надання дозволу на наукове керівництво; голови екзаменаційних комісій для проведення атестації здобувачів вищої освіти економічного факультету та присвоєння їм кваліфікації за освітнім ступенем «магістр»; призначила рецензентів для попередньої експертизи докторської дисертації ті ін.Ганна Фельцан,

Інформаційно-видавничий центр

 

Категорії: