27.02.2024
2038

В УжНУ відбудуться вибори голови Студентської ради

Відповідно до витягу з протоколу Центральної виборчої комісії для забезпечення виборчого процесу чергових виборів голови Студентської ради ДВНЗ «Ужгородський національний університет» від 26 лютого 2024 року та згідно з Положенням «Про студентське самоврядування Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет» повідомляємо, що офіційно розпочався виборчий процес з виборів голови Студентської ради ДВНЗ «УжНУ».

Вибори голови Студентської ради ДВНЗ «Ужгородський національний університет» відбудуться 20 березня 2024 року.

Голосування триватиме з 8:00 до 17:00.

Для полегшення проведення виборів створено 6 виборчих дільниць:

Дільниця №1. Навчально-лабораторний корпус УжНУ (м. Ужгород, вул. Університетська, 14а (інженерно-технічний факультет, 1 поверх, ауд.201)):

-         інженерно-технічний факультет;

-         економічний факультет;

-         факультет міжнародних економічних відносин;

-         стоматологічний факультет;

-         українсько-угорський навчально-науковий інститут;

-         медичний факультет №2.

Дільниця №2. Навчально-лабораторний корпус УжНУ (м. Ужгород, вул. Університетська, 14 («головний корпус», 1 поверх, фойє)):

-         філологічний факультет;

-         факультет іноземної філології;

-         географічний факультет;

-         факультет математики та цифрових технологій;

-         факультет суспільних наук.

Дільниця №3. Факультет історії та міжнародних відносин (м. Ужгород, пл. Народна, 3 (1 поверх, фойє):

-         медичний факультет;

-         факультет історії та міжнародних відносин (1);

-         факультет здоров’я та фізичного виховання.

Дільниця №4. м. Ужгород, вул. Заньковецької, 89 («зелений корпус», 2 поверх, фойє):

-         юридичний факультет (спеціальність «Правоохоронна діяльність»);

-         факультет історії та міжнародних відносин («Маркетинг», «Менеджмент», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»);

-         факультет інформаційних технологій.

Дільниця №5. м. Ужгород, вул. Українська, 19 (1 поверх, ауд. 303):

-         природничо-гуманітарний фаховий коледж;

-         факультет туризму та міжнародних комунікацій.

Дільниця №6. Фізичний факультет УжНУ (м. Ужгород, вул. Волошина, 54 (4 поверх, ауд 263)):

-         навчально-науковий інститут хімії та екології;

-         юридичний факультет (спеціальність «Право»);

-         фізичний факультет;

-         біологічний факультет.

Дебати кандидатів на посаду голови Студентської ради ДВНЗ «УжНУ» відбудуться 18 березня 2024 року о 15:00 у конференц-залі УжНУ (пл. Народна, 3).

Центральна виборча комісія на сайті УжНУ й надалі повідомлятиме про роботу ЦВК та інформуватиме студентів університету щодо перебігу виборчого процесу.

За інформацією ЦВК