01.09.2021

УжНУ святкує День знань!

Доброю традицією для колективу Ужгородського національного університету є урочисте зібрання з нагоди  Дня знань та проведення посвяти першокурсників у студенти.  На щастя, сьогодні, 1 вересня, пандемічна ситуація дозволила  ужнівцям знову зібратися, а також розпочати навчання у звичному офлайн-режимі.

Привітав з першим днем у новому навчальному році студентів, викладачів та всіх присутніх гостей  ректор УжНУ Володимир Смоланка: «Великою радістю для нас всіх є факт, що цей навчальний рік ми починаємо у стінах нашого університету в очній формі навчання.  Щоденно ми будемо спілкуватися з вами із задоволенням, а також яскравим стане ваше студентське дозвілля. Ви черпатимете від нас знання, мудрість, досвідченість, а ми від вас вашу активність, ентузіазм та відкритість. На вас чекає новий етап життя – зараз ви закладатимете підвалини вашого майбутнього на десятки років. Перед вами величезні можливості – не змарнуйте їх, використовуйте кожну. Бажаю вам прекрасних студентський років! Переконаний, що тут ви знайдете нових друзів, можливо, хтось зустріне кохання, але передусім в УжНУ ви знайдете знання, навички та справу життя».

Для урочистої  церемонії прийняття прав та обов’язків студента УжНУ та вручення символічного ключа до знань і студентського квитка на сцену було запрошено найкращих за рейтингом першокурсників: Олександру Корх, Валентину Кий, Олександра Гроскопфа, Тетяну Плехову, Івана Сеника, Євгенію Магаду, Христину Голубку, Юліанну Ганькович, Марту Дончак та Мартина Палатица.

Також у рамках святкувань Дня знань на студентів Ужгородського національного університету чекають лекція, присвячена 30-й річниці Незалежності України, ознайомча екскурсія Ужгородом та вечірня святкова-шоу програма – конкурси, музичні й танцювальні номери, виступи музичних гуртів та дискотека під відкритим небом.

Ганна Фельцан,