30.01.2024

Урочисте вручення наукових дипломів: в УжНУ відбулося чергове засідання Вченої ради

У вівторок, 30 січня, в Ужгородському національному університеті відбулося чергове засідання Вченої ради. На розгляд були винесені конкурсні та атестаційні справи, вручення відзнаки «Почесний доктор ДВНЗ «Ужгородський національний університет» академіку НАН Станіславу Довгому а також низка інших важливих питань.

Розпочали засідання Вченої ради із приємної події - нагородження дипломами доктора наук, доктора філософії та атестатами професорів, доцентів науковців Ужгородського національного університету. Фото нагородження можна переглянути за посиланням.

Далі розглянули атестаційні справи. Вчена рада проголосувала за присвоєння вченого звання доцента по кафедрі міжнародного права Юлії Бобровій, доцента по кафедрі філософії Анжеліці Дербак, доцента по кафедрі англійської філології Андріані Івановій та старшого дослідника зі спеціальності 104 – фізика та астрономія Роксолані Грицак.

Також розглядаючи конкурсні справи, Вчена рада проголосувала за обрання на посаду завідувача кафедри господарського права Вадима Рошканюка, завідувача кафедри кримінального права та процесу Ярослава Ступника.

Іншим важливим рішенням Вчена рада проголосувала за надання науковим лабораторіям імен відомих науковців УжНУ. Зокрема лабораторія експериментальної та прикладної фізики Центру колективного користування науковим обладнанням матиме ім’я професора Ігоря Студеняка, навчально-наукова мікротронна лабораторія – імені професора Володимира Шкода-Ульянова, навчально-наукова лабораторія космічних досліджень - імені професора Мотрі Братійчук.