15.03.2024

Студентська спартакіада повернулася в УжНУ

У спортивному комплексі УжНУ «Буревісник» стартувала довгоочікувана 71-а спартакіада студентів Ужгородського національного університету.

Через пандемію, дистанційне навчання, війну її доводилося переносити 3 роки поспіль, проте цього року традиційний захід удалося відродити.

На відкриття спартакіади завітали представники команд, декан факультету здоров’я і фізичного виховання, кандидат педагогічних наук, доцент Едуард Сивохоп, деканеса факультету туризму та міжнародних комунікацій, кандидат географічних наук, доцент Наталія Габчак, а також головний суддя змагань, завідувач кафедри фізичного виховання УжНУ, кандидат педагогічних наук, доцент, майстер спорту України з легкої атлетики Іван Маріонда.

До переліку програми спартакіади ввійшли такі види спорту: мініфутбол, легка атлетика, настільний теніс, волейбол та шахи. Уже фінішували змагання у двох останніх видах. У шахах команда факультету математики та цифрових технологій посіла 3 місце, «срібло» дісталося природничо-гуманітарному коледжу, а «золото» виборов медичний факультет. Не менш запеклі баталії тривали у волейболі. Природничо-гуманітарний коледж посів третє місце, другим фінішував юридичний факультет, а перше місце – у факультету здоров’я та фізичного виховання.

Вітаємо переможців та бажаємо командам підрозділів успіхів у майбутніх змаганнях!

Валерія Мельник, студентка 1 курсу відділення журналістики