Студенти спеціальності «Прикладна лінгвістика» взяли участь у воркшопі «Writing Motivation and Cover Letters»
19 лютого студенти-бакалаври спеціальності «Прикладна лінгвістика» взяли участь у воркшопі «Writing Motivation and Cover Letters», організованому Центром Window on America у співпраці з EducationUSA в Україні.
Під час заходу вони дізналися про правильну структуру мотиваційних та супровідних листів, відмінності між ними, поширені помилки при написанні та отримали практичні поради від Софії Вайди – амбасадорки EducationUSA в Україні та Грант Менеджерки Української освітньої платформи.
Ця подія стала чудовою можливістю для студентів покращити свої навички академічного та професійного письма, а також дізнатися більше про освітні можливості за кордоном.
Дякуємо організаторам за можливість долучитися до такого заходу.
.jpeg)





