Новини

11.01.2023
464

Студенти-медики 6 курсу відпрацьовують практичні навички на електронних манекенах

Студенти-медики 6 курсу відпрацьовують практичні навички на електронних манекенах

Поки більшість університету на канікулах, наш 6 курс не гає час і відробляє практичні навички на електронних манекенах. Студенти, як українці, так і іноземці, мають змогу отримати важливий досвід з таких предметів, як хірургія, внутрішня медицина, акушерство та гінекологія, педіатрія та вдосконалювати комунікативні навички.  Заняття проходять кожного дня згідно розкладу у спеціально обладнаних аудиторіях симуляційного центру медичного факультету.

Метою вивчення навчальної дисципліни «симуляційний тренінг - практика за профілем» є узагальнення здобутих знань, оволодіння практичними навичками, що використовуються в роботі майбутніх лікарів.

У процесі навчання у симуляційному центрі студенти вчаться виділяти та ідентифікувати провідні клінічні симптоми та синдроми, використовуючи знання про людину, її органи та фізичний розвиток, стан органів та систем організму, а також на підставі додаткових результатів лабораторних та інструментальних досліджень оцінювати інформацію щодо діагнозу. Також студенти вчаться виконувати медичні маніпуляції в умовах лікувального закладу або в польових умовах на підставі попереднього клінічного діагнозу та показників стану пацієнта шляхом прийняття обґрунтованого рішення, дотримуючись етичних та юридичних норм.

Під час проходження практичних навичок та виконання медичних маніпуляцій студенти в тому числі готуються до об’єктивного структурованого практичного іспиту, який є складової їх атестації для присудження кваліфікації лікаря.

 

Категорії: