РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДЕКАНА ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ДО УНІВЕРСИТЕТУ «ПІВНІЧ» М. ВАРАЖДИН

У рамках програми академічного обміну Erasmus+ декан економічного факультету Віталій СЕРЖАНОВ та заступник декана з міжнародних зв‘язків Володимир АНДРИШИН, у період 09-16 грудня, 2024р. з робочим візитом перебували в університеті «Північ», м. Вараждін, Хорватія. Провели з хорватськими колегами кілька робочих зустрічей, зокрема з еразмус координатором Олексієм АНІШКІНИМ, проректором з міжнародної співпраці - Аніцею ХУНДЖЕТ, проректором відповідальним за університетський ценр Вараждін - Даміром ВУСІЧЕМ, працівниками відділу міжнародної співпраці. Узгодили проведення наукових конференцій, майбутні академічні обміни для студентів та викладачів, плани спільних наукових досліджень.