Новини

21.11.2022
236

Про особливості та інновації у роботі з Google Classroom

Про особливості та інновації у роботі з Google Classroom

Наближення екватора навчального року спонукає до удосконалення навиків роботи з платформами для організації дистанційного навчання, ну а фахівців центру інформаційних технологій – до пошуку нових актуальних інновацій та рішень для полегшення організації дистанційного навчання та освітнього процесу в цілому.

Нещодавно було проведено вебінар “Moodle: алгоритми роботи з тестами”, а 17 листопада відбувся онлайн захід, який стосувався теми "Тестування на платформі Google Classroom". Зацікавлених цією темою було понад 60 учасників.

Традиційно відкрив захід Олексій Куруца, начальник центру інформаційних технологій УжНУ. Продовжила розмову Євгенія Гайович, начальник відділу електронного навчання ЦІТ. Доповідач звернула увагу на особливості платформи Google Classroom, структуру та функціонал. 

Більша увага була приділена створенню та опублікуванню завдань різних типів. Серед актуальних новинок у роботі платформи стала функція імпортування оцінок при тестуванні у Classroom, що дозволяє автоматизації перенесення балів за тест із таблиці у журнал. Також цікавою новацією є інтеграція додаткових ресурсів у Classroom, наприклад Kahoot, що дозволяє розширити функціонал платформи.

Як приєднувати Google Forms до Classroom, які можливості та особливості створення тестових питань різних типів у Google Forms, як налаштувати додаткові обмеження для Google Forms з метою об’єктивності при тестуванні – такі питання висвітлено у практичному контексті доповідачем.

Серед запланованої тематики вебінару було функціонування журналу оцінок та доповнення до Google Forms, але через планове відключення електроенергії їх буде розглянуто на повторному вебінарі “Тестування на платформі Google Classroom”, який заплановано на 25 листопада. Реєстрація за посиланням https://forms.gle/SJcUm6vHsejY9gLq5

Категорії: