20.07.2021

Прийом заяв та документів вступників в УжНУ триває!

Вступна кампанія-2021 в УжНУ набирає обертів! Цьогоріч терміни прийому заяв і документів до вищих навчальних закладів короткі – всього 10 днів. Наразі цей етап вже перейшов свій «екватор» і можна підбити певні проміжні підсумки. До відбіркових комісій Ужгородського національного університету надійшло тисячі заяв від вступників.

Зокрема, до юридичного факультету, спеціальності котрого традиційно залишаються  в  лідерах за кількістю поданих заяв. Заступник голови відбіркової комісії юридичного факультету Павло Черевко зазначає: «Нашою найпопулярнішою спеціальністю і надалі є «право» - станом на 15:00 год. 20 липня ми отримали 354 заяви від вступників на здобуття освітнього ступеня бакалавра на денну і заочні форми, на «правоохоронну діяльність» - 192, «міжнародне право» - 91 заяву. Разом ми отримали більше сотні заяв на магістратуру. А на спеціальність «правоохоронна діяльність» у нас тривають творчі конкурси».

Також користуються попитом серед абітурієнтів і спеціальності, які пропонує економічний факультет. «Уже на цьому етапі ми можемо відмітити, що цьогоріч  матимемо у кінцевих підсумках більше заяв від вступників, ніж в минулому. Станом на 15 год. 20 липня на денні і заочні форми на основі повної загальної освіти ми отримали: 193 заяви на спеціальність «фінанси, банківська справа та страхування», 170 заяв на  «економіку», 121 заяву на "підприємництво, торгівлю та біржову діяльність" та 100 заяв на "облік і оподаткування". На здобуття освітнього ступеня магістра ми отримали близько 80 заяв» – зауважує відповідальний секретар відбіркової комісії економічного факультету Іванна Готра.

А завершується прийом електронних заяв і документів від вступників о 18:00 23 липня.

Ганна Фельцан,