Новини

02.09.2021
1138

Перші враження про університет після посвяти в студенти від новоспечених ужнівців

Перші враження про університет після посвяти в студенти від новоспечених ужнівців

Швидко промайнули ті роки, коли 1 вересня ти зустрічав  на шкільних лінійках і перших дзвониках. І ось настав час святкувати День знань у новому, більш дорослому статусі студента Ужгородського національного університету. Пора приймати вітання, посвячуватись у студенти, отримувати студентський квиток і запалювати на вечірці. А також по-справжньому знайомитись з університетом – з аудиторіями і лабораторіями, з викладачами і однокурсниками. Цього року УжНУ отримав більше 14 тис. заяв від абітурієнтів, із них більше 3 тис. стали першокурсниками. Чимало з них були присутніми на урочистостях з нагоди Дня Знань. Тож, про перші враження після посвяти від новоспечених студентів УжНУ:

 

Дарина Ряска, студентка факультету суспільних наук:

«Усе дуже незвично, зовсім не так, як було в школі. Необхідно ще акліматизуватись. Проте класно, сьогоднішній день дуже сподобався. З деякими дівчатами-однокурсницями вже встигла познайомитись, з деякими знайомство ще попереду. Обрала для себе спеціальність, яка дійсно до душі – психолог, адже мені подобається комунікувати з людьми і допомагати їм словом. Маю велику надію, що карантинні обмеження більше не будуть такими суворими, і ми не будемо переходити на онлайн-навчання». 

Антон Ладані, студент біологічного факультету:

«Найперші враження від університету, посвяти, звісно, позитивні, проте я ще навіть не встиг познайомитись з однокурсниками. Думаю, що вже познайомимось, коли розійдемося на рідні факультети. Найважливіше, що вступив саме туди, куди хотів, оскільки біологія мене завжди цікавила найбільше. З університетом теж вибір був легким – УжНУ, адже я з Ужгорода, і не хотів кудись виїжджати, якщо якісну освіти можна здобути і в рідному місті». 

Ангеліна Томащук, студентка інженерно-технічного факультету:

«Передусім я відчуваю цікавість – і слухаючи вітальні слова ректора, гостей, настанови викладачів, і перебуваючи в очікуванні на те, що ж на нас чекає далі. Вивчення спеціальності, яку я вибрала «комп’ютерна інженерія» повинно бути теж не меш захоплюючим. Також попереду чекає чимало знайомств з іншими студентами, викладачами і пошук нових друзів».

 

 

 

Ганна Фельцан,

Інформаційно-видавничий центр

 

Категорії: