29.03.2024

Партнерство для освіти

28 березня на факультеті міжнародних економічних відносин відбулося відкриття нової аудиторії.

Захід розпочався привітальним словом декана факультету професора Миколи Палінчака, який висловив подяку всім присутнім та представив поважного гостя мера міста Поважська Бистриця Кароля Янаса: «Нам приємно, що співпраця з містом побратимом Ужгорода почалася саме з нашого факультету, – сказав професор. – Завдяки підтримці мера міста цей проект став можливим, тому ми щиро вдячні за його допомогу». Окрім цього він також зазначив, що це важлива подія для університету та розвитку українсько-словацьких відносин, зокрема з ВНЗ імені Александра Дубчека в м. Тренчин, професором якого є Кароль Янас.

На заході були присутні ректор УжНУ Володимир Смоланка, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, голова Представництва МЗС України в м. Ужгород Михайло Дзихор, Голова Закарпатської Асамблеї Громадських Рад Федір Харута, бізнесмен та меценат Микола Коціпак.

Ключовим моментом став традиційний обряд перерізання стрічки. Після цього звітальним словом виступив ректор Володимир Смоланка, який подякував спонсорам за їх вагомий внесок. Він також зазначив, що в планах на майбутнє – реставрація ліфту в гуртожитку №4, який не працював близько 30-ти років. «Це невеличкі кроки які ми робимо для матеріально-технічної бази, незважаючи на повномасштабне вторгнення. В рамках зміцнення матеріальної бази факультету міжнародних економічних відносин мова йде не тільки про ремонт аудиторії, але й зовсім нове обладнання та меблі. Також зараз проводиться оновлення фасаду головного корпусу університету, думаю, що до кінця року ми завершимо і ці роботи», - додав він.

Валерія Мельник, студентка кафедри журналістики