Новини

08.02.2024
401

Нарада з відповідальними за впровадження електронного навчання на факультетах: перспективне планування співкомунікації

Нарада з відповідальними за впровадження електронного навчання на факультетах: перспективне планування співкомунікації

З чого починається ефективна діяльність та взаємодія? Так, зі спільного планування та обговорення. На екваторі 2023/2024 навчального року відбулася перша саме у форматі офлайн зустріч відповідальних за електронне навчання на факультетах з фахівцями центру інформаційних технологій ДВНЗ “УжНУ”. 

Привітав учасників Сергій Вронський, начальник відділу інформаційних та веб технологій, та окреслив ключові питання наради. Тетяна Лісовська, провідний інженер-програміст відділу, акцентувала на спільній роботі з таблицями обміну, зокрема на оновленні окремих вкладок та редагуванні окремої інформації у таблицях. Присутнім було презентовано Google каталог, дані якого є результатом тривалої спільної роботи відповідальних за впровадження електронного навчання та фахівців ЦІТ.  Серед важливих питань було висвітлене і питання ввімкнення двофакторної аутентифікації, адже події сьогодення спонукають до застосування додаткового захисту.

Наступним актуальним пунктом наради стало висвітлення ресурсу взаємодії - Freshdesk. Тобто звернення  користувачів з будь-якої тематики можна створити з електронної пошти, просто надіславши листа на support@uzhnu.edu.ua. Далі звернення розглядають та надають допомогу фахівці відповідних відділів ЦІТ.

З метою спрощення процесу оновлення та актуалізації облікових записів та полегшення роботи відповідальних за впровадження електронне навчання на факультетах було презентовано форму. Відбулося активне обговорення форми та запропоновано внесення певних змін.

Кульмінаційним стало повідомлення про перехід Google Workspace for Education з ліцензії Teaching and Learning Upgrade на Fundamentals, що означає вимкнення певного функціонала. Зокрема, це стосується додатка Meet, а саме: неможливість запису, надсилання звітів про зустрічі, поділ учасників на сеанси груп та обмеження до 100 користувачів в онлайн зустрічі. Більше інформації можна знайти за посиланням.

Про новинки у сфері електронного навчання розповіла Євгенія Гайович, начальник відділу електронного навчання, та анонсувала використання оновленої версії платформи Moodle. У ході виступу було визначено орієнтовний графік перенесення інформації та пріоритетність у контексті міжфакультетських зв'язків.

У ході наради було обговорено низку питань спільної роботи та визначено основні вектори актуалізації облікової інформації щодо подальшої взаємодії та співпраці.

 

Категорії: