Новини

28.09.2018
1228

Навчально-ознайомча екскурсія менеджерів та маркетологів на ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед»!!!

Навчально-ознайомча екскурсія менеджерів та маркетологів на ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед»!!!

 

28 вересня 2018 року студенти Факультету історії та міжнародних відносин здійснили навчально-ознайомчу екскурсію на одне із найбільших підприємств області та виробника електроніки в світі.  

З ініціативи асистента Шелемба Марти Михайлівни, підтримки заступника декана Бондаренко Вікторії Михайлівни та старшого викладача  Довби Іванни Василівни, представників підприємства - менеджери та маркетологи  ознайомилися з історією компанії, основними напрямками її роботи, специфікою управління, безпеки праці, операційного менеджменту, процесів ресурсного планування, закупівлі матеріалів, логістикою та організаційною культурою. 

Ознайомча екскурсія виробництвом надала можливість студентам побачити на практиці як орнізований виробничий процес, виробничі лінії, система матеріального постачання; умови роботи виробничників; стан та технологічний рівень обладнання корпорації, якість продукції. 

В цілому в межах навчально-ознайомчої екскурсії менеджери наголошували та розказували про систему «LEAN production», економісти ділилися знаннями щодо системи постачання, а інженери  - показували, як налаштовувати обладнання, тестувати продукцію.

Студенти були вражені масштабами виробництва та якістю виготовленої продукції. Більшість уже після екскурсії зрозуміли, що хочуть працювати в корпорації, яка дає  колосальні можливості для саморозвитку, подорожуванні світом, швидкого темпу росту кар’єри.

Працівники корпорації не раз наголошували на необхідності інноваційного та творчого мислення у своїх працівників та схвально оцінили наявність на кафедрі бізнес-адміністрування, маркетингу та менеджменту  - магістерської програми «Управління інноваційною діяльністю». 

Дякуємо керівництву та працівникам корпорації за надані можливості для проведення екскурсії. 

Категорії: