Для студентів було проведено виїзне бінарне заняття на базі Закарпатського апеляційного суду

Нещодавно, студентам першого курсу юридичного факультету ДВНЗ «УжНУ», які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» » у рамках вивчення дисципліни «Тактико спеціальна підготовка» було проведено виїзне бінарне заняття на базі Закарпатського апеляційного суду.

В ході виїзного бінарного заняття співробітники територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області ознайомили студентів зі структурою даного органу, специфікою його діяльності, особливістю застосування спеціальних засобів та спеціальної техніки, що використовуються співробітниками Служби судової охорони для виконання службових завдань покладених на них законом.

Крім того, студентам було проінформовано про певні особливості функціонування даного органу та комплектування територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області втому числі випускниками вищих навчальних закладів зі спеціальності «правоохоронна діяльність».