23.11.2023

До Дня Гідності та Свободи в УжНУ провели благодійний концерт

22 листопада до Дня Гідності та Свободи в Ужгородському національному університеті відбувся благодійний концерт. Співорганізували захід адміністрація УжНУ, студентська рада та профком студентів.

Ведучими вечора стали Едуард Шепа та Наталія Яготько. У програмі взяли участь як талановиті ужнівці, так і запрошені колективи, зокрема студія східного танцю «Medina» та арт-студія «Небо».

До Дня Гідності та Свободи в УжНУ провели благодійний концерт

Кульмінацією вечора став благодійний аукціон. Серед лотів – гільзи від снарядів, уламок російської ракети з петриківським розписом, шеврон з групою крові пораненого військового, сухпай ЗСУ та ін.

До Дня Гідності та Свободи в УжНУ провели благодійний концерт

Загалом за вечір удалося зібрати понад 17 тисяч грн. Ці кошти організатори передадуть на потреби 128-ої окремої гірсько-штурмової бригади.

Анастасія Лабик

Медіацентр