Новини

03.04.2015
3498

Четверо студентів УжНУ змагаються за звання найталановитіших в Україні

Четверо студентів УжНУ змагаються за звання найталановитіших в Україні

Четверо студентів УжНУ стали переможцями 2-го туру конкурсу Завтра.UA та пройшли у наступний тур загальнонаціональної стипендіальної програми з підтримки талановитої молоді в Україні.

Головна мета програми, яка є частиною комплексу проектів Фонду Віктора Пінчука в галузі освіти та науки, - сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

Програма знаходить найталановитіших студентів України, надає їм фінансову підтримку для продовження освіти та реалізації власних проектів, створює додаткові можливості для індивідуального розвитку, налагодження нових зв’язків, спілкування, обміну досвідом та інформацією.

Від УжНУ вийшли у третій, фінальний тур третьокурсники Бернадетта Алфелдій, Катерина Маховська, студентка 1-го курсу магістратури, лікар-інтерн Христина Щубелка та п’ятикурсник Cтепан Карабиньош.  

 Як розповів Степан Карабиньош, студент медичного факультету УжНУ, щоб потрапити до програми, необхідно було написати наукову роботу та подати заявку. Враховувалися також кількість попередніх наукових робіт студентів. «Відтак у другому турі обрали 307 студентів, - каже Степан. – Для участі у фінальному турі ми повинні подати проект соціального спрямування, які будуть опрацьовуватися у різних регіонах України, а також відповісти на письмове завдання».

За результати випробувань програма обере переможців, які отримають стипендію. Найцікавіші та найкорисніші проекти теж отримають підтримку. 

Категорії: