WORKING VISIT OF THE DEAN OF THE FACULTY OF ECONOMICS TO THE UNIVERSITY «NORTH» IN VARAZHDYN

У рамках програми академічних обмінів Erasmus+ декан економічного факультету Віталій СЕРЖАНОВ та заступник декана з міжнародних зв’язків Володимир АНДРИСИН у період 09-16 грудня 2024 року відвідали з робочим візитом Університет «Сєв. " у Вараждіні, Хорватія. Вони провели кілька робочих зустрічей зі своїми хорватськими колегами, зокрема з координатором програми Erasmus Олексієм АНІШКІНИМ, проректором з міжнародного співробітництва Аніцею ХУНДЗ‌ET, проректором, відповідальним за Університетський центр Вараждин Даміром ВУСІЧЕМ, а також співробітниками відділу міжнародного співробітництва. Вони досягли домовленостей щодо організації наукових конференцій, майбутніх академічних обмінів для студентів і викладачів, а також планів щодо спільних дослідницьких проектів.