Анонси подій

6
квітня
389

Міжнародний воркшоп «Характеристики зеленої технологічної трансформації відповідно до Європейського зеленого курсу»

Ужгородський національний університет спільно з партнерами з Університету агрономічних наук і ветеринарної медицини в Бухаресті (Румунія), Політехнічного університету м. Бухарест (Румунія), Автономного університету Барселони (Іспанія), Університету Порту (Португалія) виконує міжнародний проєкт Erasmus+ «Гендер, цифровізація, екологічність: забезпечення стабільного майбутнього для всіх у Європі» (2023-1-RO01-KA220-HED-000154433). УжНУ представляє команда факультету інформаційних технологій: д.т.н., проф. Мулеса Оксана Юріївна, д.т.н., проф. Повхан Ігор Федорович, к.т.н., доц. Мельник Олена Олексіївна.

У рамках проєкту 6-7 травня 2024 року УжНУ проводитиме міжнародний воркшоп “Characteristics of Green Technological Transformation in Accordance with EGD Vision” (Характеристики зеленої технологічної трансформації відповідно до Європейського зеленого курсу).

Мета воркшопу – обговорення за участі українських і зарубіжних експертів ключових компонентів Європейського зеленого курсу (зміна клімату, енергетика, транспорт, промислова стратегія, сільське господарство, нульове забруднення, біорізноманіття, фінанси, торгівля); обмін знаннями, досвідом та інноваціями між учасниками з різних галузей, що зацікавлені у розвитку зелених технологій відповідно до цілей Європейського зеленого курсу (EGD); поширення інформації про динамічний план дій ЄС щодо переходу Європи до кліматично-нейтрального континенту до 2050 року.

Тематичні напрями воркшопу:

стратегії та політики зеленої технологічної трансформації;

інновації в зелених технологіях;

вплив на економіку та соціум;

наукові дослідження та інновації;

практичні приклади та проєкти;

екологічна освіта та свідомість;  

біологічні інновації та біотехнології;

хімічні інновації та матеріали;

розробка програмного забезпечення для зелених технологій;

екологічне моделювання середовища;

зелені технології в ІТ індустрії;

регіональна політика та зелені технології в Україні;

зелений перехід у рамках політики євроінтеграції України.

Робоча мова: англійська.

Воркшоп відбудеться у змішаному форматі: офлайн – у ДВНЗ «Ужгородський  національний університет», онлайн – на платформі Zoom.

За підсумками роботи заплановано видати збірник наукових праць (електронна версія).  Всі зареєстровані учасники воркшопу отримають електронний сертифікат. 

Участь у воркшопі безкоштовна.

Прийом заявок для участі у воркшопі триватиме до 20 квітня 2024 року. Матеріали для воркшопу надсилати на імейл: oksana.mulesa@uzhnu.edu.ua

Детальніша інформація у запрошенні.

 

Категорії: