02.09.2021

У ректораті УжНУ відбулася зустріч із науковими делегаціями Хорватії та Сербії

У четвер, 2 вересня, відбулася зустріч керівництва УжНУ із делегацією  Політехнічного університету м. Пожега (Хорватія) у складі доцента Марка Состара та доцента Берислава Андрліча та делегацією Високої школи бізнесу, економіки та підприємництва (м.Белград, Сербія)  у складі професора Сладжани Вуйчич та професора  Гордани Гаврич. Іноземних науковців зустріли ректор УжНУ Володимир Смоланка, проректор із науково-педагогічної роботи Мирослава Лендьел, начальник відділу міжнародних зв'язків УжНУ Оксана Свєженцева та декан економічного факультету Віталій Сержанов.

Саме до  міжнародної співпраці економічного факультету дотичні обидві делегації. Розповідає В.Сержанов: «Із вищими навчальними закладами обох країн ми маємо дуже добрі відносини. Із Політехнічним університетом м. Пожега, Хорватія, ми маємо тісну співпрацю в рамках програми Еказмус+. Багато наших викладачів відвідали цей університет у  рамках стажування, читали лекції, і викладачі хорватського університету так само відвідували УжНУ,  читали лекції. Також ми маємо студентський обмін зі цим університетом. Поряд з тим, вже не перший рік триває наша співпраця із Високою школою бізнесу, економіки та підприємництва із Белграду. Ми підписали угоду в рамках програми Еразмус+ і плануємо спільно розвивати нашу взаємовигідну співпрацю».

Варто зазначити, що в рамках зустрічі відбулося підписання нового договору в  рамках Еразмус+ обміну на період 2021-2027 років між УжНУ та Політехнічним університетом м. Пожега.