Новини

23.08.2022
822

Вітання ректора Володимира Смоланки з Днем Прапора та Днем Незалежності

Вітання ректора Володимира Смоланки з Днем Прапора та Днем Незалежності

Шановні студенти, колеги, друзі!

Цьогорічне відзначення наших фундаментальних національних свят відбувається у час важких випробувань, які проходять наша нація і держава у процесі свого історичного становлення. Сотні тисяч наших співвітчизників у кровопролитній війні з росією відстоюють право на існування України як держави, і українців - як етносу.  Сотні випускників, студентів, викладачів Ужгородського національного університету пішли на війну боронити Україну, дім, родину. Наш колектив з перших годин війни активно працює на волонтерському фронті. Незалежність в Україні нині має цілком відчутний зміст і реальну, дуже дорогу ціну.

За місяці спротиву наш Прапор став символом Української Свободи, незламності, сили духу, яким сьогодні захоплюється увесь світ, символом того, що неможливо перемогти вільних людей у своїй Богом даній країні. Український Прапор – це символ боротьби проти тиранії великодержавного нацизму, жорстокості часів середньовіччя, тотальної брехні, суспільної відсталості та поневолення особистості, символом боротьби Світла з мороком.

У ці символічні для України дні від усього серця бажаю усім нам Перемоги над окупантом, мирного неба, благополуччя і добробуту у родинах та творіння щасливого майбуття для нових поколінь українських патріотів.

Низький уклін героям України, які віддали своє життя за нашу Свободу та Незалежність!

 Слава Україні!

 

Ректор УжНУ Володимир Смоланка

 

 

Категорії: