01.10.2021

Вітання ректора УжНУ Володимира Смоланки до Дня працівника освіти

Шановні вчителі, освітяни!

Щиро вітаю вас із професійним святом –  Днем працівників освіти, яке об'єднує нас у дуже важливій справі – відкриттю дороги до знань та науки!

Наші діти – це справжнє майбутнє держави. І саме ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє - молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

Бажаю вам, дорогі освітяни, успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги.

з повагою та вдячністю,

ректор Ужгородського національного університету