Новини

28.01.2021
2234

Відновлено робочі зустрічі керівництва УжНУ з колективами підрозділів – першим став філологічний факультет

Відновлено робочі зустрічі керівництва УжНУ з колективами підрозділів – першим став філологічний факультет

У зв’язку з пандемією, задля безпеки ужнівців, проведення робочих зустрічей керівництва університету з колективами факультетів довелось відтермінувати. І нарешті, за довгий період, стало можливим відновлення цієї традиції. На подібних заходах  присутні можуть обговорити здобутки, позитивні зміни, актуальні проблеми й потреби підрозділу. Зустрічі ініційовані ректором вишу і покликані вирішити питання для комфортної роботи викладачів та навчання студентів.

Першим факультетом у 2021 році, до якого завітало керівництво УжНУ, став філологічний факультет. Захід відбувся у четвер, 28 січня. Розпочав зустріч ректор Володимир Смоланка: «Ми зібрались тут, щоб почути ваші питання, зауваження, ідеї, рекомендації, проблеми, які ми в силах допомогти вам вирішити. Ми зробили досить велику перерву між нашою останньою зустріччю – майже десять місяців. Проте життя триває, ми рухаємось вперед, і всі ми, мабуть, з великим нетерпінням очікували на завершення локдауну й вихід із червоної зони, щоб мати знову можливість насолодитись «живим» спілкуванням». Також ректор вручив грамоти викладачам факультету.

 Ректор вітає з ювілеєм доцентку кафедри словацької філології Юлію Василівну Юсип-Якимович

Основні моменти життя факультету: кількість студентів та викладачів, педагогічне навантаження, нові освітні програми, наукові конференції, міжнародну співпрацю, проєкти та інше, окреслила деканеса філологічного факультету Галина Шумицька. Зокрема зазначила: «Про матеріально-технічне забезпечення, яке ми зараз маємо, можна було тільки мріяти і сьогодні я можу сказати, що мрії здійснюються. Звісно, ми дуже задоволені. Зараз ми перебуваємо у сучасній, ошатній аудиторії, всі вікна на факультеті були замінені, у нас є комп’ютерний клас, який слугує одночасно лінгафонним кабінетом, у нас якісний Wi-Fi, ми отримали на кожну кафедру нове комп’ютерне обладнання і цей список можна продовжувати».

Завідувачка кафедри української мови Наталія Венжинович  подарувала ректору «два кілограми знань» - збірники наукових публікацій, результати праці учасників Міжнародної  наукової конференції «Фразеологія в контексті суміжних наук». «Хочу таким чином висловити вдячність керівництву університету, без участі якого нам би нічого не вдалося. А також завдяки злагодженій роботі деканату, колективів кафедр та матеріально-технічній базі ми змогли провести конференцію на дуже високому рівні. В конференції взяли участь науковці з усього слов’янського світу, Грузії, Тайваню. У збірнику вміщено праці 51 доктора наук,  поважних доцентів та кандидатів наук, а також, що дуже приємно, публікації нашої молоді» - відзначила Наталія Венжинович.

Також взяли слово завідувачі кафедр та викладачі, які озвучили свої побажання, потреби, слова вдячності та розповіли про нові проєкти. Зокрема, виступи стосувалися матеріально-технічної бази, педагогічного навантаження, відкриття нових лабораторій та центрів, наукової роботи, акредитації та іншого. Наприкінці заходу ректор Володимир Смоланка підбив підсумки зустрічі. А також представники керівництва УжНУ оглянули відремонтоване приміщення кафедри української мови.

 

 

Ганна Фельцан,

Інформаційно-видавничий центр

Категорії: