Відбулося перше засідання Редакційно-видавничої ради університету в новому навчальному році
Головуючий – проректор з наукової роботи, професор Ігор Студеняк привітав членів ради з початком нового навчального року. Він відзначив, що вже два університетські видання увійшли до Переліку фахових видань у категорію Б, а саме: Науковий вісник Ужгородського університету: серія «Фізика» та «Геополітика України: історія і сучасність». Відтак він наголосив, щоб відповідальні редактори та секретарі періодичних фахових видань університету пришвидшили подання відповідних документів згідно з вимогами наказу МОН «Про затвердження Порядку формування Переліку наукових фахових видань України» від 15.01.2018 року №32.
Члени редакційно-видавничої ради обговорили і рекомендували до друку 13 видань, зокрема: Науковий вісник Ужгородського університету. Серія «Філологія. Соціальні комунікації». Випуск 1 (41) 2019; збірник наукових праць «Сучасні проблеми мовознавства та літературознавства». Випуск 24, 2019; біобібліографічний покажчик «Іван Васильович Сабадош. Біобібліографія до 75-річчя», упорядник Миголинець О.Ф.; збірник наукових праць «Сучасні дослідження з іноземної філології». Випуск 17, 2019; матеріали міжнародної наукової конференціїї «Транскордонна безпека на території підтримки програми Польща-Білорусь-Україна», за ред. Лєшека Буллєра, Мирослави Лендьел; матеріали науково-практичної інтернет-конференції «Використання інструментів Веб-технологій як основа розширення бібліотечних он-лайн послуг у формуванні сучасного іміджу бібліотеки», редкол.: Медведь М.М., Воробець В.В., Мельник Л.О. та ін.; монографія «Системи Tl2X‒BX2, Tl2X‒BX (B – Si, Ge, Sn, Pb; X – S, Se, Te): фазові рівноваги та кристалічна структура проміжних сполук», автори Барчій І.Є., Малаховська Т.О., Переш Є.Ю., Сабов М.Ю., Філеп М.Й.; монографія «Логічні дерева класифікації в задачах штучного інтелекту», автор Повхан І.Ф.; монографія «Правопорядок у державах Центральної Європи у період демократичних перетворень», автори Бариська Я.О., Попович Т.П.; підручник «Основи харчування», автори Кручаниця М.І., Миронюк І.С., Розумикова Н.В., Кручаниця В.В., Брич В.В., Кіш В.П.; навчальний посібник «Основи хімії комплексних сполук», атвори Чундак С.Ю., Барчій І.Є.; навчально-методичний комплекс з дисципліни «Актуальні проблеми зовнішньої політики України», автор-упорядник Артьомов І.В.; навчально-методичний посібник «Міжнародне право. Вступ до спеціальності», автор Динис Г.Г.
На завершення засідання головуючий повідомив, що всі видання, які рекомендуються до друку Редакційно-видавничою радою університету, в обов’язковому порядку після виходу у світ мають передаватись у Наукову бібліотеку і редакційно-видавничий відділ.
Андріана Бродич, секретар редакційно-видавничої ради






