Новини

17.09.2023
375

УжНУ взяв участь в Ярмарку вакансій

УжНУ взяв участь в Ярмарку вакансій

В Ужгороді пройшов Ярмарок вакансій, в якому взяли участь близько 50 підприємств краю. Вони запропонували закарпатцям і вимушеним переселенцям майже 900 вакансій. Кожен роботодавець мав окрему палатку для презентації свого підприємства та актуальних пропозицій щодо працевлаштування.

Окрім ознайомлення з вакансіями, відвідувачі ярмарку також мали можливість отримати консультацію з питань зайнятості, одержання ваучера на навчання чи мікрогрантів на започаткування та розвиток бізнесу, а також юридичну й іншу підтримку.

 

Активну участь у Ярмарку взяв і Ужгородський національний університет. Працівники Центру гуманітарно-виховної роботи, профорієнтації та працевлаштування знайомили відвідувачів з можливостями здобуття вищої освіти на факультетах університету, спеціальностями та освітніми програмами. Студенти, в свою чергу, активно знайомилися з представленими підприємствами краю, підшуковували своє перше робоче місце.

Важливою частиною Ярмарку вакансій був тренінг «Шлях від ефективного резюме до запрошення на співбесіду», організований Центром гуманітарно-виховної роботи, профорієнтації та працевлаштування, який на високому рівні провела директорка Центру кар’єри кандидат економічних наук, доцент  Тетяна Бутурлакіна. Тренінг відбувся у залі Вченої ради одночасно у двох форматах – очно та дистанційно, а зареєструвалося для участі в ньому понад 600 учасників.

 

Перед його початком проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Король та директор Департаменту економічного та регіонального розвитку Закарпатської ОВА Тарас Триндяк під час неформального спілкування розповіли студентам про важливість правильного вибору першого робочого місця та сьогоднішні особливості ринку праці в регіоні.

 

За інформацією Центру гуманітарно-виховної роботи, профорієнтації та працевлаштування

 

Категорії: